eng

Angielskiego uczymy z pasją

Język angielski bezsprzecznie stał się pierwszym językiem świata. Nauka angielskiego to dzisiaj obowiązkowy punkt zajęć w każdej szkole. Jeśli chcesz przypomnieć sobie wiadomości, których kiedyś się uczyłeś, albo chcesz zacząć całkowicie od zera- jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nauka angielskiego to coś, na czym znamy się najlepiej. Stosujemy metody dostosowane do klientów.

Mamy nieduże grupy, co sprawia, że podczas lekcji jest wystarczająco dużo czasu, aby lektor poznał te obszary języka, w których dana osoba czuje się słabiej. W ten sposób można lepiej dobrać ćwiczenia i ukierunkować na dalszą naukę. Zapewniamy profesjonalne podręczniki i materiały multimedialne. Nasze sale są wyposażone w taki sposób, aby podczas zajęć słuchacze mogli mówić, słuchać i myśleć po angielsku. Atmosfera sprzyja maksymalnemu skupieniu i gwarantuje, że pieniądze wydane na nasz kurs okażą się trafioną inwestycją w siebie. Nasi lektorzy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem i ukończonymi studiami, często po pobytach za granicą, przez co uczą języka takim, jaki jest- nie tego teoretycznego, ze słowników i książek. Angażują słuchaczy w zajęcia, udowadniając im, że zdobywanie nowych umiejętności językowych może dawać olbrzymią satysfakcję, podnosić pewność siebie i  przyczyniać się do wzrostu poziomu „miękkich kompetencji”! Gwarantujemy zadowolenie i widoczny postęp już w pierwszym miesiącu kursu. Nauka angielskiego z nami jest tania, szybka, efektywna i bezstresowa.

Dzięki angielskiemu uzyskasz umiejętność, która przyda Ci się niezależnie od tego, w jakiej branży pracujesz i jakie masz plany na przyszłość. Będziesz w stanie porozumieć się bez tłumacza i „migania” z milionami nowych ludzi, uzyskać od nich informację, a przecież to informacja jest najcenniejszym skarbem współczesnego świata. Zapraszamy do zapisów. Doceniamy stałych klientów. Cieszymy się z każdego słuchacza, który wykorzystał nabyte u nas umiejętności w praktyce i poprawił w ten sposób swoje życie. Angielski jest szansą dla każdego.

Więcej na blogu : Marta Pawlikowska – Szkoła językowa Gliwice