skorzane_meble_na_indywidualne_zamowienie

Meble skórzane na indywidualne zamówienie

Kupując meble, robimy zakup na dłuższy okres. Urządzając swoje mieszkanie powinniśmy stawiać na jakość wybieranych mebli, funkcje użytkowe i ostatecznie dobry wygląd. Dobrej jakości mebel tapicerowany musi zostać obity odpowiednią tapicerką. Obecnie na rynku mamy do wyboru bardzo dużo tkanin, materiałów, eko-skór i skór naturalnych. Te ostatnie to niewątpliwie najlepszy wybór. Skóry naturalne to produkty najwyższej klasy wśród materiałów tapicerskich.

Dlaczego skóra naturalna jest najlepszą tapicerką dla naszych mebli? 

Skóra naturalna ma wiele atutów. Przede wszystkim jest:

  • odporna na ścieranie;
  • wytrzymała;
  • łatwa w pielęgnacji i utrzymaniu czystości;
  • idealnym rozwiązaniem dla alergików;
  • odpowiednio utrzymywana i nawilżana staje się produktem nie do zniszczenia.

Walorem skóry naturalnych jest także to, że dobrze oddychają, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza naszym meblom. Ponadto nie wchłaniają zapachów, jak na przykład dym tytoniowy. Skóry wchłaniają i oddają wilgotność oraz dostosowują się do temperatury jaka jest w otoczeniu.

Jak dbać o skórę naturalną na naszych meblach?

Pielęgnacja i dbanie o skórę naturalną jest prosta. Wycierając kurz używamy zwykłej, miękkiej szmatki (może być delikatnie nasączona wodą). Na rynku dostępne są też specjalne ściereczki nasączane, przeznaczone typowo do czyszczenia mebli skórzanych. Zaleca się również impregnację mebla (około 3 razy do roku). Odpowiednia impregnacja specjalnymi do tego zabiegu środkami, wydłuża żywotność mebla.

Meble skórzane na indywidualne zamówienie – zalety 

Meble skórzane na indywidualne zamówienie to nadal produkt premium wśród mebli tapicerowanych. Skóra naturalna zapewnia naszym meblom piękny i elegancki wygląd. Jest zawsze na topie. Skóra posiada różne faktury, dzięki czemu meble będą miały unikatowy wgląd. Meble skórzane na indywidualne zamówienie to idealne rozwiązanie dla każdego kto urządza swoje mieszkanie/dom. Indywidualne zamówienia zapewniają nam możliwość modyfikowania zamawianych mebli. Możemy dzięki temu  wybrać odpowiedni rodzaj skóry naturalnej, jej kolor, fakturę, czy ostatecznie wymiar mebla. Zamawiając meble pod konkretne wytyczne musimy zdawać sobie sprawę, że na mebel trzeba będzie poczekać. Ale po procesie produkcji, jesteśmy już pewni, że mamy mebel o jakim marzyliśmy, właściwy i najbardziej odpowiedni dla nas i wystroju naszego mieszkania. Czy zatem nie warto?

Jeśli jesteś zainteresowany meblami skórzanymi to warto byś także odwiedził tę stronę: http://uniquesofa.pl/meble-skorzane-na-indywidualne-zamowienie/