hhh

Tłumaczenia – Holandia

Wszystkim naszym klientom oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia polsko  holenderskie i holendersko polskie. Oferujemy usługi tłumaczenia dla osób prywatnych i firm, wystawiamy faktury. Nasi tłumacze posiadają uprawnienia tłumacza przysięgłego języka holenderskiego, w takim przypadku tekst sygnowany jest imienną pieczęcią  określającą uprawnienia tłumacza. Zapewniamy tym samym naszym klientom pełne bezpieczeństwo rzetelnego tłumaczenia.
Jeżeli planują Państwo wyjazd do pracy np. do Holandii zalecamy, wyposażenie się w tłumaczenia holenderskie wszystkich dokumentów pomocnych w znalezieniu pracy i w kontaktach z pracodawcą. Profesjonalne CV świadczące o poważnym podejściu do nowego zajęcia pomoże nowemu pracodawcy w pozytywnej ocenie. Oprócz CV warto mieć przy sobie wszystkie inne przetłumaczone już dokumenty mogące przydać się w późniejszym okresie:, np. ubezpieczenie medyczne, uprawnienia do prowadzenia różnego rodzaju pojazdów, zaświadczenia ukończenia kursów a nawet, w szczególnych wypadkach, pracę magisterską.
Jeżeli pragną Państwo sprowadzić do kraju np:  samochód,  konieczne będą tłumaczenia  dokumentów dla aut sprowadzanych z Holandii. W takim przypadku ważne jest aby pełna dokumentacja konkretnego samochodu otrzymała rzetelne i profesjonalne tłumaczenie zgodne z wymogami polskiego prawodawstwa. W takim przypadku oferujemy nasze usługi w sposób kompleksowy i wyczerpujący. Nasze doświadczenie na tym polu pomaga klientowi w przygotowaniu pełnego zestawu dokumentów w taki sposób, aby mógł załatwić wszystkie sprawy formalne bez ponownej wizyty w naszej firmie.